2015 m. Holly Holm pirmoji nutildė charizmatiškąją amerikietę, o 2016 m. gruodį Amanda Nunes per 48 sek. sudorojo sugrįžti pabandžiusią R.Rousey ir iš esmės nutraukė jos karjerą.
Pasitraukusi iš sporto R.Rousey tapo kur kas sunkiau prieinama žiniasklaidai. O ir jos pačios pasisakymai socialiniuose tinkluose tapo kur kas retesni.
Filmo „Mile 22“ pristatyme R.Rousey paaiškino, kodėl viešumoje dabar ji reiškiasi rečiau.
„Mes gyvename „Twitter“ išbandymų laikais. Ką iš tikrųjų duoda tai, kad išpublikuoji savo nuomonę ar kažką panašaus? Tai skaldo žmones. Tai iškerpama, dešimtkart perkopijuojama ir paverčiama antrašte“, – MMAjunkie.com cituoja R.Rousey.
„Žymūs žmonės vis daugiau ir daugiau sau pasilieka. Kodėl turėčiau kalbėti? Manau, kad girdėti mane kalbant yra privilegija. Ir ta privilegija buvo piktnaudžiaujama, tad kodėl neatėmus to iš visų? Nemanau, kad yra geras dalykas, kai vieša kritika tave tiesiog sudaužo“.
Tiesa, ji pripažino, kad ji pati nebuvo pasiruošusi nei pralaimėjimams, nei kritikai, kuri netikėtai užplūdo.
„Mano tėvai tikėjosi, kad būsiu ypatinga, taigi ir aš tikėjausi, jog būsiu ypatinga. Norėjau užsiimti veikla, kuria troškau užsiimti, ir aš nebūčiau turėjusi drąsos tai daryti, jei mama man nebūtų sakiusi, kad galiu tai padaryti“.
Vienas dalykas, kurio mama manęs niekada nemokė – pralaimėti. Ji norėjo, kad aš to nesvarstyčiau net kaip galimybės.
„Bet vienas dalykas, kurio mama manęs niekada nemokė – pralaimėti. Ji norėjo, kad aš to nesvarstyčiau net kaip galimybės. Ji sakydavo: „Tegul pralaimėjimai eina velniop. Jie to nusipelnė“.
Sudėtingą psichologinį laikotarpį po paskutinių pralaimėjimų išgyvenusi R.Rousey stojasi ant kojų ir mėgaujasi tuo, ką dabar daro. Buvusi mišrių kovos menų žvaigždė ir olimpinė dziudo prizininkė yra pasinėrusi į pramoginį amerikietiškų imtynių bei kino pasaulį.
„Niekada to nesu sakiusi“, – atrėžė 31-erių R.Rousey, paklausta, ar viskas su mišriomis kovomis jau yra baigta.