„Cowboy Jamboree“ kroso varžybose JAV Monika Juodeškaitė užėmė antrąją vietą

Šeštadienį Oklahomos valstijoje (JAV) jau 77-ą kartą buvo surengtos „Cowboy Jamboree“ kroso varžybos.
Monika Juodeškaitė
Monika Juodeškaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Sėkmingai merginų grupėje startavo Oklahomos valstybinam universitetui atstovaujanti Monika Juodeškaitė. Ji 5 km nubėgo per 17 minučių 30,76 sekundės ir užėmė antrąją vietą.

Nugalėtoja tapo amerikietė Cally Macumber (17 min. 22,26 sek.), o trečiąją vietą užėmė australė Melanie Townsend (17:47,74).

Kita Oklahomos valstybinio universiteto atstovė Gintarė Zenkevičiūtė (18:33,73) liko aštuoniolikta tarp 97-ių dalyvių.

Komandinėse varžybose abi lietuvės kartu su Oklahomos valstybinio universiteto merginomis tapo nugalėtojomis.