Europos čempionate Lietuvos ėjikai fiksavo asmeninius sezono rekordus

Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 20 km sportinio ėjimo rungtyje Lietuvos ėjikai užėmė pozicijas antrajame dešimtuke.
Artur Mastianica
Artur Mastianica / Alfredo Pliadžio/LLAF nuotr.

Miunchene vykusiose varžybose 37-erių Marius Žiūkas distanciją įveikė per 1 val. 24 min. 58 sek., pagerino asmeninį sezono rekordą ir užėmė 12-ą vietą.

30-metis Arturas Mastianica užtruko 1 val. 25 min. 54 sek. ir finišavo 16-as. Jam tai pat tai geriausias sezono rezultatas.

Abu lietuviai distancijoje buvo po kartą įspėti.

Europos čempiono titulą apgynė ispanas Alvaro Martinas (1:19:11, asmeninis rekordas), sidabras atiteko švedui Perseusui Karlstromui (1:19:23), bronza – ispanui Diego Garciai (1:19:45).