Įėję į stadiono teritoriją vokiečiai visiškai atsipalaiduoja – leidžia laiką savo malonumui. Sirgti jie taip pat moka – palaiko ne tik savus, bet ploja ir savo numylėtinių pagrindiniams varžovams. Šalia stadiono įsikūrė pasaulio čempionato rėmėjų palapinės, kuriose pristato savo produkciją.
Ten pat galima pamėginti nubėgti 10 metrų ir laimėti prizus – sportinius batelius ir marškinėlius su Bolto atvaizdu. Stadiono prieigose gausu šaltos kavos, šviežių sulčių, alaus, dešrainių, saldainių ir pirmenybių atributikos kioskų.
Organizatoriai puikiai išvengė papildomų rūpesčių dėl šiukšlių – perki alų už 5 eurus, o grąžinęs plastikinę tarą atgauni 1,3 euro. Apskritai visur tvarka vokiška – skrupulingai tikrinami leidimai įeiti į visas stadiono patalpas, kartais reikia praeiti net pro kelis saugumo darbuotojus. Išties pasijauti saugiai.
Didžiąją dalį dienų nemažai stadiono eilių buvo tuščios, tačiau kai finale kovoja vokiečiai arba šeštadieniais, visi bilietai šluote iššluojami. Daugelis skundžiasi, kad bilietų kainos per didelės – nuo 27 eurų pačioje prasčiausioje vietoje iki 150 eurų patogioje šalia finišo tiesiosios, tačiau organizatoriai teisinasi, kad kainos tikrai mažesnės nei prieš keturis metus Helsinkyje ar prieš dvejus Osakoje.
Didelis, jaukus ir gražus – taip galima būtų apibūdinti antikine ramybe spinduliuojantį Olimpinį stadioną Berlyne. 1936 metų olimpinėms žaidynėms pastatytas stadionas šiuo metu talpina per 74 tūkst. žiūrovų.
56,6 tūkst. kv. metrų ploto ir 803 m apimties pagal išorinę sieną stadionas – dalis olimpinės bazės, su baseinais, žirgų aikštynu, ledo ritulio arena ir kitomis sportui pritaikytomis erdvėmis. Jis yra ir Berlyno futbolo klubo „Hertha BSC“ namų aikštė.
Įdomu, kad čia 1974 metais čia vyko trys pasaulio čempionato futbolo rungtynės, o 2006 metais – šešerios, įskaitant finalą. Būtent prieš pastarąjį renginį vokiečiai stadiono renovacijai skyrė 242 mln. eurų.