Palangoje – solidi M.Aleknos repeticija prieš mūšį Paryžiuje

Mykolas Alekna laimėjo šeštadienį Palangoje vykusias disko metimo varžybas, skirtas Romo Ubarto taurei laimėti. Pasaulio rekordininkui tai buvo paskutinė repeticija prieš varžybas Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.
Mykolas Alekna
Mykolas Alekna / Alfredo Pliadžio nuotr.

Geriausiu, penktuoju, bandymu M.Alekna diską numetė 69,93 metro ir užtikrintai laimėjo taurę.

Stabiliai metęs M.Alekna net tris kartus viršijo 69 ribą – antruoju bandymu numetė 69,07, ketvirtuoju – 69,35 metro.

Antrą vietą varžybose užėmė Mykolo brolis Martynas Alekna, kurio sviestas įrankis pasiekė 62,68 m ribą.

Broliai Aleknos ir Andrius Gudžius olimpiniame Paryžiuje startuos rugpjūčio 5 dieną.

Primename, kad Tarptautinė lengvosios atletikos federacija (IAAF) šeštadienį oficialiai patvirtino balandį M.Aleknos pasiektą pasaulio rekordą.