Pasaulio čempionato Maskvoje maratono rungtyje čempionu tapo Stephanas Kiprotichas

Pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse Maskvoje šeštadienį finišavo vyrų maratono bėgimo dalyviai.
Stephanas Kiprotichas
Stephanas Kiprotichas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

42 km 195 m atstumą greičiausiai įveikė Ugandos atletas, Londono olimpinis čempionas, Stephenas Kiprotichas, atbėgęs per 2 valandas ir 09,51 min.

Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Etiopijos atstovai – Lelisa Desisa (2 val. 10:12 min.) ir Tadese Tola (2 val. 10:23 min.).

Ketvirtasis taip pat buvo Etiopijos atstovas Tsegay Kebede, toliau rikiuojasi japonas Kentaro Nakamoto ir du brazilai – Salonei Da Silva ir Paulo Roberto Paula.

Į 20-uką pateko vos vienas Europos atstovas – penkioliktą vietą užėmė ispanas Javieras Guerra (2 val. 14:33 min.). Dvidešimtuke taip pat yra keturi Etiopijos ir Japonijos, po du Brazilijos, Eritrėjos ir Kenijos atstovus, trys sportininkai iš Ugandos ir amerikietis bei kanadietis.