Saulėlydis: disko metikas Virgilijus Alekna „Deimantinės lygos“ varžybose Londone liko paskutinis – devintas

Disko metikas 41 metų Virgilijus Alekna penktadienį dalyvavo Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ serijos varžybose Londone (Anglija) – „Sainsbury's Anniversaly Games“ turnyre.
Virgilijus Alekna
Virgilijus Alekna / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmosios po trijų mėnesių pertraukos varžybos lietuviui, kurio titulų kraitėje yra ir dukart olimpinio bei pasaulio čempiono vardai, nebuvo sėkmingos: numetęs diską 62,94 m (59,47-60,94-62,94) V. Alekna liko paskutinis – užėmė devintą vietą.

Nugalėjo lenkas Piotras Malachowskis (67,35 m), aplenkęs vokietį Martiną Wierigą (66,60 m) bei estą Gerdą Kanterį (66,29 m).