Lietuvos lengvosios atletikos taurės varžybose nugalėtoja tapo ir 14-metė

Šeštadienį Kaune tęsėsi Lietuvos Lengvosios atletikos federacijos (LAF) organizuojamos taurės varžybos, startavusios penktadienį Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione. Antrąją dieną sportininkai gerino asmeninius ir šalies rekordus.
Varžybų akimirka
Aistė Žiginskaitė dešinėje / Alfredo Pliadžio nuotr.

Moterų rezultatai:

Moterų 200 metrų bėgime trečius metus iš eilės triumfavo Lina Grinčikaitė (23.75) antrąją vietą užėmė Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius) 24.40, trečia – Karolina Deliautaitė (Klaipėda) 25.08.

800 metrų bėgime greičiausia buvo geriausią Lietuvos sezono rezultatą pasiekusi Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 2:02.98, antrą vietą užėmė Rasa Batulevičiūtė (Vilnius) 2:07.05, trečia – Lina Grišiūtė (Šiauliai) 2:11.43.

400 metrų barjeriniame bėgime pirma buvo geriausią šalies sezono rezultatą pasiekusi Eglė Staišiūnaitė (Klaipėda) 59.14, antra buvo Kristina Jasinskaitė (Panevėžys) 1:01.82, trečia – Irma Mačiukaitė (Pasvalys) 1:02.20.

Šuolyje į aukštį antrus metus iš eilės pirma buvo Gintarė Nesteckytė (Kaunas, Plungė) 1.80, antrąją vietą užėmė Ineta Šeflerytė (Panevėžys) 1.65, trečia liko Austėja Kazanavičiūtė (Šiauliai) 1.60.

Šuoliuose su kartimi geriausia buvo šalies geriausią sezono rezultatą pakartojusi Rolanda Demčenko (Kaunas) 3.60, antra liko Miglė Juodeškaitė (Kaunas) 3.40, trečiąją vietą užėmė Vitalija Dejeva (Kaunas) 3.30.

Kūjo metimo rungtyje nuglėjo jauniausia varžybų laimėtoja 14-metė Aistė Žiginskaitė (Marijampolė) 42.49, antrą vietą užėmė Justina Juškevičiūtė (Kaunas) 41.49, trečia liko Natalija Gudauskienė (Klaipėda) 41.36.

Ieties metimo rungtyje antrus metus iš eilės laimėjo Liveta Jasiūnaitė (Kaunas) 53.49, antra liko Indrė Jakubaitytė (Kaunas) 53.16, trečia - Giedrė Kupstytė (Vilnius, Jurbarkas) 52.33.

Vyrų rezultatai:

200 m. bėgimas:

1.Egidijus Dilys (Kaunas) 21.33, 2.Lukas Gaudutis (Kaunas) 21.46, 3.Domantas Žalga (Kaunas) 21.53.

Antrą ir trečią vietas užėmę sportininkai pagerino asmeninius rekordus. Jų rezultatai patenka į Lietuvos visų laikų sąrašo antrąjį dešimtuką.

800 m. bėgimas:

1.Dmitrijs Jurkevičs (Latvija) 1:49.09, 2.Mindaugas Striokas (Vilnius, Vilkaviškis) 1:51.59, 3.Dalius Pavliukovičius (Vilnius) 1:53.46.

Mindaugas pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

400 m barjerinis bėgimas:

1.Artūras Janauskas (Klaipėda) 53.41, 2.Robertas Valančius (Klaipėda) 56.17, 3.Gytis Vaitkūnas (Kaunas) 57.01.

Vakar laimėjęs 110 m barjerinį bėgimą, šiandien Artūras laimėjo antrą rungtį, pasiekė asmeninį rekordą ir pagerino geriausią Lietuvos sezono rezultatą.