Zinaida Sendriutė „Deimantinės lygos“ varžybose užėmė trečią vietą

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) rengiamose „Deimantinės lygos“ varžybose ketvirtadienį Romoje moterų disko metimo varžybose trečią vietą užėmė Zinaida Sendriutė.
Lietuviai Europos čempionate Helsinkyje
Zinaida Sendriutė / Alfredo Pliadžio nuotr.

28-erių metų skuodiškė toliausiai diską nusviedė pirmuoju bandymu – 62 m 85 cm. Z.Sendriutė antruoju bandymų diską numetė 62,64 m, ketvirtuoju – 61,44 m, o šeštuoju – 59,52 m. Trečiasis ir penktasis sportininkės metimai nebuvo įskaityti.

Šiose varžybose tarp 11 dalyvavusių sportininkių nugalėjo Londono olimpinė čempionė kroatė Sandra Perkovič – 68,25 m., o antra liko lengvaatletė iš Kubos Yarelis Barrios – 64,41 m.

„Deimantinės lygos“ bendroje įskaitoje su 12 taškų tvirtai pirmauja S.Perkovič, lietuvė Z.Sendriutė yra antra (3 tšk.), o J.Barjos ir JAV sportininkė Gia Lewis-Smallwood turi po 2 taškus ir dalijasi trečiąją vietą. Varžybose liko dar keturi etapai.

Primename, kad Z.Sendriutė gegužės 31-ąją Lietuvos lengvosios atletikos taurės varžybose pasiekė naują asmeninį rekordą – 65,97 m.