Zinaida Sendriūtė Europos čempionate liko 13-a

Penktadienį Europos lengvosios atletikos čempionato finale 13 vietą užėmė disko metikė Zinaida Sendriūtė.
Zinaida Sendriūtė
Zinaida Sendriūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmuoju bandymu finale lietuvė diską nusviedė 51,31 m. Antruoju bandymu Z.Sendriūtė šiek tiek pagerino rezultatą – 53,20 m. Geriausiu, trečiuoju bandymu, sportininkė diską nusviedė 56,17 m ir užėmė 13 vietą.

Šios rungties aukso medalis atiteko kroatei Sandrai Perkovič (69,97 m), sidabrą pelnė vokietė Julia Fischer (67,77 m), o bronza tenkinosi kita Vokietijos disko metikė Shanice Craft (63,89 m).

Atrankoje Z.Sendriūtė diską nusviedė 58,88 m ir į finalą pateko su 14-u rezultatu.

Lietuvės geriausias sezono rezultatas yra 60 metrų, karjeros – 65,97 m.

Europos lengvosios atletikos čempionate Lietuvai sidabro medalį jau iškovojo šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.