A.Bubliko komedija Lione – per vieną geimą šešis kartus padavė „iš apačios“

Kazachstano tenisininkas Alexanderis Bublikas (ATP-19) liko ištikimas sau ir prikrėtė pokštų Lione (Prancūzija) vykstančio ATP 250 serijos turnyro „Open Parc“ pusfinalyje.
Alexanderis Bublikas
Alexanderis Bublikas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Nenuspėjamasis 26-erių tenisininkas pusfinalio mače startavo vangiai, o tuomet nusprendė paįvairinti žaidimą ir pradėti padavinėti „iš apačios“.

Penktajame pirmojo seto geime A.Bublikas iš viso šiuo unikaliu stiliumi padavė net šešis kartus. Įdomiausia tai, kad atsilikdamas 0:40 kazachas pradėjo rinkti taškus ir netgi laimėjo geimą.

Netrukus rezultatas tapo lygus, bet galiausiai sėkmės vyrų vienetų varžybų pusfinalyje Sascha nesulaukė – rezultatu 4:6, 5:7 pralaimėjo vietiniam talentui Giovanni Mpetshi Perricardui (ATP-117).

Šis 203 cm ūgio bokštas iš Prancūzijos pirmą sykį karjeroje įveikė Top 20 oponentą bei pateko į pirmąjį ATP finalą.

20-metis tenisininkas įsirašė į turnyro Lione rekordų knygas, tapdamas žemiausiai reitinguotu finalininku pirmenybių istorijoje.

Prancūzo didžiajame turnyro finale šeštadienį lauks argentinietis Tomasas Martinas Etcheverry (ATP-29), kuris 6:2, 6:4 nugalėjo Luciano Darderi (ATP-47) Iš Italijos.