2023 01 04

Amerikiečiai ir toliau nesustabdomi: sutriuškino britus ir pateko į „United Cup“ pusfinalį

Pirmą organizuojamame „United Cup“ turnyre kol kas bene geriausią įspūdį palieka itin lygiavertė Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinė, užtikrintai žengusi tarp keturių stipriausių pirmenybių komandų.
Frances Tiafoe
Frances Tiafoe / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Sidnėjaus miesto finale amerikiečiai užtikrintai 4:1 nukovė Didžiosios Britanijos tenisininkus ir žengė į finalinę „United Cup“ turnyro ketveriukę.

Serija tarp šių komandų prasidėjo atkakliu moterų vienetų susitikimu, kuriame Madison Keys (WTA-11) 2:6, 6:3, 6:4 nugalėjo Katie Swan (WTA-145) ir šiame turnyre iškovojo jau trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Lygybė buvo atstatyta netrukus sekusiame vyrų vienetų mače. Britas Cameronas Norrie (ATP-14) neapsistojo ties pergalėmis prieš Rafaelį Nadalį ir Alexą De Minaurą bei rezultatu 6:4, 5:7, 6:4 palaužė ir Taylorą Fritzą (ATP-9).

Įdomu tai, kad šie tenisininkai ATP ture susitiko jau 12-tąjį kartą karjeroje ir 7-tąjį per pastaruosius dvejus metus.

Visgi tai ir buvo maksimumas, kiek britams pavyko pasipriešinti šioje serijoje.

Jessica Pegula (WTA-3) net 6:2, 6:0 sutriuškino Harriet Dart (WTA-98), o lemiamą pergalę amerikiečiams atnešė Frances Tiafoe (ATP-19). Jis 3:6, 7:5, 6:3 palaužė Danielį Evansą (ATP-27).

Nieko nelėmusiame mišrių dvejetų susitikime J.Pegula ir T.Fritzas 6:4, 6:4 nugalėjo H.Dart ir D.Evansą bei britus nugalėjo galutiniu rezultatu 4:1.

Iš 15 „United Cup“ žaistų susitikimų JAV tenisininkai laimėjo net 13. Pusfinalyje jų lauks neabejotinai rimčiausias Lenkijos komandos iššūkis.