2015 05 04

Andy Murray laimėjo pirmą turnyrą ant grunto ir įspūdingą BMW automobilį

Andy Murray pirmą kartą karjeroje tapo ATP serijos turnyro ant grunto nugalėtoju. Trečią vietą pasaulio reitinge užimantis Didžiosios Britanijos tenisininkas triumfavo Miunchene vykusiame „BMW Open“ turnyre.
Andy Murray laimėjo BMW i8 automobilį
Andy Murray laimėjo BMW i8 automobilį / „Scanpix“ nuotr.

Finalo mače, kuris dėl lietaus buvo perkeltas į pirmadienį, A.Murray po dramatiškos kovos ir pratęsimo lemiamame sete 7:6(4), 5:7, 7:6(4) nugalėjo du kartus šio turnyro čempioną Philippą Kohlschreiberį. Mačas truko tris valandas ir 5-ias minutes.

AFP/„Scanpix“ nuotr./BMW i8

Tai 32-as brito laimėtas trofėjus karjeroje. „BMW Open“ čempionui atiteko 250 reitingo taškų ir 80-ies tūkstančių eurų premija. Turnyro organizatoriai švęsdami BMW koncerno 100-o metų jubiliejų čempionui įteikė ir ypatingą prizą – BMW i8 superautomobilį.

Finalo mačas sekmadienį buvo nutrauktas įpusėjus pirmam setui.

Ph.Kohlschreiberis TOP 5 žaidėjams pralaimėjo paskutinius 13-a susitikimų. Vokiečiui už patekimą į finalą atiteko 150 reitingo taškų ir 42 tūkstančiai eurų.

Abu žaidėjai išvyko į Madridą, kur dalyvaus jau prasidėjusiame ATP 1000 serijos turnyre.