2016 03 17

Be skrupulų: Novakas Džokovičius – Indian Velso ketvirtfinalyje

Viena valanda ir penkios minutės - tiek laiko prireikė Novakui Džokovičiui, kad susitvarkytų su vieninteliu savo skriaudiku Feliciano Lopezu šiame sezone. Prieš rungtynes prakaitą su Federico Delbonisu liejęs Serbijos tenisininkas ruošėsi kovai su kairiarankiu. Treniruotės perniek nenuėjo - pirmoji pasaulio raketė Indian Velso aštuntfinalyje 6:3, 6:3 34-erių ispaną sutvarkė be skrupulų.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

Praeitą mėnesį Dubajuje F.Lopezas tapo pirmuoju tenisininku, kuriam šiemet pavyko įgelti serbui. Tiesa, tąkart N.Džokovičius iš dvikovos pasitraukė dėl akių infekcijos.

Kol kas šiame sezone pirmosios pasaulio raketės pergalių ir pralaimėjimų santykis yra 19-1.

Serbas Indian Velse tikisi tapti pirmuoju tenisininku, kuriam šį turnyrą laimėti pavyko penkis kartus.

Indian Velse titulą ginančiam N.Džokovičiui pirmame sete pavyko laimėti vos keturis taškus F.Lopezui paduodant pirmuoju padavimu, tačiau visus juos Serbijos tenisininkas iškovojo geime, kuris pirmoje dalyje buvo lemiamas.

Antrame sete sėkmės pakylėtas serbas varžovą jam paduodant perspjovė jau ketvirtame geime, o visą setą varžovą it katinas pelę vaikęs N.Džokovičius gale varžovo padavimams sudavė lemiamą smūgį.

Visų rungtynių metu F.Lopezas neturėjo nė menkiausios „break point'o“ galimybės.

„Džiaugiuosi dvikova be rimtesnių komplikacijų, – pasakojo serbas. – Šiandien pavyko gerai priimti jo padavimus. Žaisti prieš Feliciano yra labai sunku. Jis kairiarankis ir gali pasigirti stipriu padavimu.“

Indian Velso ketvirtfinalyje N.Džokovičius susirungs su Jo-Wilfriedu Tsonga, kuris vos per 66-ias minutes 6:3, 6:2 palaužė Dominicą Thiemą.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?