Kitas teisėjas susilaukęs „ITF“ nemalonės, tai kroatas Denisas Pitneris. Jis sužinojęs apie prastą žaidėjo sveikatos būklę bandė pastatyti solidžią sumą už jo varžovą.
Korupcijos tema sporto žiniasklaidoje karaliavo sausio mėnesį, kai „BBC“ ir „Buzzfeed“ paskelbė, kad teniso pasaulyje yra ne vienas mačus parduodantis žaidėjas. Šie pranešimai lėmė, kad „Tennis Integrity Unit“, kurie atsakingi už sąžiningumą sporte padidino apsukas ir išaiškėjo pirmieji įtariamieji.
Nuo darbo visam gyvenimui nušalinti teisėjai dirbo „Futures“ serijos turnyruose, kurie yra žemiausios kategorijos profesionalų čempionatai. Iki šiol vienintelis diskvalifikuotas teisėjas buvo prancūzas Morganas Lamris.
2012-ais metais „ITF“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Sportsradar“, kurie pasirūpina, kad net ir žemesnio lygio turnyrų rezultatai akimirksniu pasiektų teniso gerbėjus.
Tai padėjo bukmekeriams siūlyti bet kuriuo metu statyti už įvairiausius teniso mačus. „Sportsradar“ technologija leidžia teisėjams valdyti mačo rezultatą, kuris matomas internete. „Guardian“ teigimu, korupcija įtariami arbitrai tyčia vėluodavo įvesti rezultatą, kad besilažinantys sukčiai spėtų išnaudoti gerą koeficientą.
„Dabar turime kontrolę, kurios anksčiau nebuvo visai, – „ITF“ atstovai gynė bendradarbiavimą su „Sportsradar“. – Tai mums padeda sukurti tikslius ir oficialius duomenis, kurie mums padeda apsisaugoti nuo korupcijos. Jie yra puikūs mūsų partneriai ir padeda mums išlaikyti mūsų sportą švarų.“