2019 09 24

Ilgai laukta pergalė: Andy Murray peržengė pirmą barjerą Kinijoje

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir po sunkios klubo operacijos į profesionalų sportą sugrįžtantis Andy Murray (ATP-413) iškovojo ilgai lauktą pergalę „Huajin Securities Zhuhai Championships“ turnyre.
Andy Murray
Andy Murray / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Andy Murray

Škotas po 2 valandas ir 41 minutes trukusio maratono 6:3, 6:7(6), 6:1 palaužė amerikietį Tennysą Sandgreną (ATP-69), kuriam nusileido prieš mėnesį Vinston-Seileme.

Tai buvo pirmoji Andy Murray pergalė ATP ture po sausį atliktos klubo operacijos, kurios metu atletui buvo įstatytas metalinis klubas.

Škotas rugpjūčio pabaigoje laimėjo du susitikimus ATP „Challenger“ serijos turnyre Maljorkoje, tačiau ATP ture pastarąjį kartą pergalę šventė pirmą 2019 metų dieną Brisbene.

32-ejų tenisininkas turėjo match point'ą antrojo seto pratęsime, bet T.Sandgrenas išplėšė lemiamą setą. Jame dominavo Andy, o jo varžovui teko prašyti medicininės pertraukėlės dėl dešinės pėdos skausmų.

Įspūdingai susiklostė ketvirtasis trečiojo seto geimas, trukęs net 19 minučių.

​

Šiame mače abu tenisininkai atliko po 13 neatremiamų padavimų, tačiau nuostabiai pirmaisiais kirčiais (88% laimėtų taškų) pasinaudojęs škotas oponentui nesuteikė nė vieno break point'o.

„Huajin Securities Zhuhai Championships“ aštuntfinalyje A.Murray varžovu bus jaunasis australas Alexas De Minauras (ATP-31), kitame mače 6:1, 6:3 įveikęs tautietį Johną Millmaną (ATP-79).