2023 10 17

Ispanijoje – apmaudus V.Gaubo pralaimėjimas antrojo tūkstantuko tenisininkui

Antroji šalies raketė Vilius Gaubas (ATP-406) patyrė skaudų pralaimėjimą jau pirmajame Ispanijoje vykstančių „Futures“ kategorijos teniso pirmenybių etape.
Vilius Gaubas
Vilius Gaubas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

18-metis tenisininkas po 2 valandas ir 59 minutes trukusio trilerio rezultatu 6:3, 6:7(5), 6:7(5) nusileido ispanui Vicentei Oliveriui Moratallai, kuris ATP reitinge užima vos 1494-tą vietą.

Ryškiu poros favoritu laikytas lietuvis trečiąjį susitikimo setą artimiausiu metu sapnuos baisiausiuose savo košmaruose. Lemiamoje partijoje jis net tris kartus turėjo break'o pranašumą, o pirmaudamas 5:4 ir paduodamas laiminėjo rezultatu 40:0.

Visgi kortų šeimininkas sugebėjo panaikinti tris match point'us paeiliui ir galiausiai išplėšti pratęsimą, kuriame viską lėmė vienintelis pralaimėtas taškas paduodant.

V.Gaubui atiteko 156 JAV doleriai, bet ATP reitingo taškų uždirbti nepavyko.