Įspūdingą dviejų savaičių atkarpą L.Musetti vainikavo olimpine bronza

Olimpinio teniso turnyro vyrų vienetų varžybų bronzinis apdovanojimas atiteko neįtikėtiną krūvį pastaruoju metu atlaikiusiam Lorenzo Musetti (ATP-16).
Lorenzo Musetti
Lorenzo Musetti / „Scanpix“ nuotr.

Mažajame finale vėlyvą šeštadienio vakarą Italijos tenisininkas rezultatu 6:4, 1:6, 6:3 palaužė kanadietį Felixą Auger-Aliassime'ą (ATP-19) ir pirmą kartą karjeroje iškovojo olimpinį medalį – bronzą.

Teniso talentų kalvė Italija savojo medalio olimpiniame teniso turnyre turėjo laukti net 100 metų – paskutinį sykį šiai valstybei medalį iškovojo Uberto de Modpurgo dar 1924 metais. Įdomu tai, kad olimpinės žaidynės tuomet vyko taip pat Paryžiuje.

Trečioji vieta olimpiadoje – itin saldus pastarųjų dviejų savaičių sunkaus L.Musetti darbo vaisius.

22-ejų tenisininkas dar praėjusį šeštadienį, kuomet Prancūzijos sostinėje jau buvo startavęs olimpinis teniso turnyras, dar varžėsi ATP 250 pirmenybių Kroatijoje finale.

Be titulo likęs L.Musetti lieti apmaudo neturėjo kada – ankstyvą sekmadienio rytą jis atskrido į Paryžių ir dar tą pačią dieną įveikė kortų šeimininką Gaelį Monfilsą (ATP-31).

Netrukus po italo kojomis krito ir Mariano Navone (ATP-37) bei Tayloras Fritzas (ATP-12), o vyšnaite ant torto tapo pirmoji sezono pergalė prieš Top 5 oponentą – Saschą Zverevą.

Pusfinalyje jaunuolį sustabdė tik pats Novakas Džokovičius (ATP-2), tačiau Italijos atstovas reabilitavosi bronziniame mače, iškovodamas 20 pergalę per pastaruosius 25 mačus.

F.Auger-Aliassime'as Paryžiaus taip pat nepalieka tuščiomis – jis kartu su tautiete Gabriela Dabrowski iškovojo bronzą mišriuose dvejetuose.