2023 03 27

Košmariškas C.Ruudo sezonas tęsiasi – norvegas eliminuotas iš Majamio

Po nuostabaus praėjusio sezono geriausias Norvegijos tenisininkas Casperas Ruudas (ATP-4) šiemet sugrąžintas į realybę – „Miami Open“ turnyras tapo dar vienu fiasko.
Casperas Ruudas
Casperas Ruudas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Trečiajame vyrų vienetų varžybų rate norvegas sensacingai 6:3, 4:6, 4:6 turėjo pripažinti Nyderlandų atstovo Botico Van De Zandschulpo (ATP-32) pranašumą.

Šis beveik tris valandas trukęs susitikimas tapo geriausia iliustracija, kiek mažai pasitikėjimo savimi šiuo metu turi Casperas.

Svarbiausiomis dvikovos akimirkomis 24-erių tenisininkas buvo labai neefektyvus – iš viso realizavo tik 2 break point'us iš 15 (trečiajame sete 1 iš 8). Lemiamame sete jis pirmavo 3:1, bet persvaros neišlaikė, o mačą pralaimėjo neatlikdamas ganėtinai paprasto smūgio prie tinklo.

C.Ruudas šiame sezone kol kas laimėjo tik 5 kartus iš 11. Sunku patikėti, tačiau norvegas dar nė sykio viename ATP turnyre nelaimėjo dukart paeiliui.

Priminsime, kad praėjusiame sezone buvusi antroji pasaulio raketė laimėjo du turnyrus bei pasiekė tokių pirmenybių kaip „Roland Garros“, „US Open“ ar „Nitto ATP Finals“ finalus.

Finale C.Ruudas prieš metus žaidė ir Majamyje, todėl dabar iškritimas ankstyvoje turnyro stadijoje jam kainuos brangiai – bus prarasti 555 ATP reitingo taškai. Tiesa, reitinge jį aplenkti šią savaitę galės tik Daniilas Medvedevas (ATP-5).

B.Van De Zandschulpui tai pirmoji karjeros pergalė prieš Top 5 varžovą.

Nyderlandų tenisininkas tarpusavio akistatose prieš C.Ruudą pirmauja jau 3:1.

Aštuntfinalyje olando lauks suomis Emilis Ruusuvuori (ATP-54).