2016 09 25

Lucas Pouille tėvynėje iškovojo pirmąjį savo titulą

Metų atradimu vadinamas prancūzas Lucas Pouille Prancūzijoje iškovojo savo pirmąjį ATP serijos trofėjų. 18-ą vietą ATP reitinge užimantis Prancūzijos tenisininkas sekmadienį „Moselle Open“ turnyro finale 7:6 (7:5), 6:2 užtikrintai patiesė dešimtą vietą pasaulio reitinge užimantį austrą Dominicą Thiemą.
Lucas Pouille
Lucas Pouille / „Scanpix“ nuotr.

Per visą mačą L.Pouille varžovui leido susikurti vos vieną „break point’o“ galimybę, o pats iš turėtų keturių pasinaudojo dviem.

Tarp dešimties geriausių pasaulio žaidėjų patenkantį tenisininką L.Pouille šiemet nugalėjo jau penktą kartą.

„Moselle Open“ turnyro čempionu tapęs 22-ejų prancūzas pelnė 250 ATP reitingo taškų ir daugiau nei 82 tūkst. eurų piniginę premiją.

18-ajai pasaulio raketei tai buvo antras ATP serijos turnyrų finalas karjeroje ir pirmas iškovotas titulas.