2023 01 29

Nesustabdoma jėga dvejetuose: čekės kartu laimėjo jau septintą „Grand Slam“ turnyrą

Čekijos tenisininkės Barbora Krejčikova ir Katerina Siniakova tęsia savo dominavimą moterų WTA turo dvejetų turnyruose ir kartu laimėjo dar vieną „Didįjį kirtį“ – atvirąsias Australijos teniso pirmenybes.
Barbora Krejičkova ir Katerina Siniakova
Barbora Krejičkova ir Katerina Siniakova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Favoritėmis laikytos Čekijos dvejetų žaidimo meistrės finale užtikrintai 6:4, 6:3 susitvarkė su „Didžiojo kirčio“ finalo debiutantėmis iš Japonijos – Shuko Aoyama ir Ena Shibahara.

Turnyro nugalėtojos sėkmingai apgynė Melburne praėjusiais metais iškovotą čempionių trofėjų.

Apskritai Barborai ir Katerinai tai buvo jau 24-oji pergalė iš eilės „Grand Slam“ turnyruose, o paskutinį sykį jos šiame lygmenyje pralaimėjo dar 2021-ųjų „US Open“.

Nuo to laiko čekės dukart laimėjo „Australian Open“, po sykį Vimbldoną ir „US Open“. Tenisininkės neabejotinai būtų pretendavusios ir į „Roland Garros“ karūną, bet B.Krejčikova susirgo COVID-19 ir iš pirmenybių turėji pasitraukti.

Pirmai WTA dvejetų raketei K.Siniakovai ir antrą poziciją užimančiai B.Krejčikovai apskritai tai jau septintasis „Didžiojo kirčio“ titulas rungtyniaujant kartu. Jos tapo pirmąja pora nuo italių Saros Errani ir Robertos Vinči (2013-2014 m.), kurioms pavyko apginti titulą Melburne.