2021 10 04

Penktą titulą šiemet jau laimėjęs Norvegijos tenisininkas aplenkė ir N.Džokovičių

22-ejų Casperas Ruudas tęsia savo proveržio sezoną. Norvegijos tenisininkas laimėjo jau penktą ATP titulą šiemet ir pagal šį rodiklį tapo sezono lyderiu visame pasaulyje.
Casperas Ruudas
Casperas Ruudas / „Scanpix“/AP nuotr.

Į 10 vietą geriausių pasaulio tenisininkų reitinge jau pakilęs C.Ruudas „ATP 250“ serijos turnyro finale San Diege (JAV) be vargo 6:0, 6:2 sutriuškino britą Cameroną Norrie (ATP-28).

Iki šių metų tik vieną ATP titulą savo kolekcijoje turėjęs norvegas per šį sezoną čempionu tapo jau 5 sykius ir pagal šį rodiklį aplenkė visą pasaulio teniso žvaigždyną.

Serbas Novakas Djokovičius, rusas Daniilas Medvedevas ir vokietis Alexanderis Zverevas šiemet yra laimėję po keturis ATP serijos turnyrus.

Už pergalę San Diege C.Ruudui taip pat atiteko 250 ATP reitingo taškų ir 92,5 tūkst. JAV dolerių. Visą prizų fondą sudarė 662 tūkst. JAV dolerių.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?