2023 02 13

Pergalė gimtinėje – S.Baezas tapo čempionu Kordoboje

Argentinos tenisininkas Sebastianas Baezas (ATP-36) laimėjo gimtinėje vykusį ATP 250 serijos turnyrą „Cordoba Open“.
Sebastianas Baezas
Sebastianas Baezas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Finale 22-ejų tenisininkas permainingoje kovoje 6:1, 3:6, 6:3 palaužė tautietį Federico Corią (ATP-49) ir iškovojo antrą karjeros ATP titulą.

Praėjusiais metais Eštorilyje pirmą kartą čempionu tapęs S.Baezas sužaidė labai solidų grunto sezoną ir buvo labai arti nuo pergalės „Roland Garros“ turnyre prie Alexanderį Zverevą, tačiau antroje metų dalyje pateko į didelę žaidybinę duobę.

Iki turnyro Kordoboje „Sebita“ ATP ture buvo laimėjęs vos 1 iš pastarųjų 17 susitikimų, tačiau daugelis jų vyko ant jam nepalankios kietos dangos.

Beveik 98 tūkstančius JAV dolerių ir 250 ATP reitingo taškų iškovojęs argentinietis ATP reitinge kils į 36 vietą, o iki geriausio karjeros pasiekimo pakartojimo jam truks dar penkių pozicijų.

F.Coria, kurio vyresnysis brolis Guillermo yra buvusi trečioji pasaulio raketė ir 2004-ųjų „Roland Garros“ finalininkas, pralaimėjo antrą ATP finalą ir kol kas lieka be titulo.

30-mečiui tenisininkui atiteko 150 ATP reitingo taškai ir 57 tūkst. JAV dolerių.