2021 08 01

Po ilgos pertraukos Vokietija džiaugiasi auksu tenise – čempionu tapo A.Zverevas

Olimpinio vyrų teniso turnyro finale užtikrintai triumfavo Vokietijos tenisininkas Alexanderis Zverevas (ATP-5).
Alexanderis Zverevas
Alexanderis Zverevas / „Scanpix“ nuotr.

Vyrų vienetų turnyro finale A.Zverevas užtikrintai 6:3, 6:1 nepaliko vilčių Rusijos olimpinio komiteto atstovui Karenui Hačanovui (ATP-25).

Rusiškų šaknų turintis vokietis olimpinį auksą iškovojo visą savaitę demonstruodamas aukščiausio lygio tenisą. Per 6 mačus jis pralaimėjo tik setą – jį atidavė ne bet kam, o pirmai planetos raketei Novakui Džokovičiui.

Vokietija olimpiniu auksu tenise džiaugiasi po ilgesnės nei 30 metų pertraukos. Paskutinį sykį vienetų turnyre čempione tapo legendinė šalies tenisininkė Stefi Graff (1988 m.).

Triumfas olimpinėse žaidynėse – neabejotinai ryškiausias pasiekimas 24-erių tenisininko karjeroje. 2018 metais jis laimėjo baigiamąjį ATP metų turnyrą Londone, o praėjusiame sezone pasiekė „US Open“ finalą, tačiau nė vienas iš šių rezultatų neprilygsta olimpiniam auksui.

Priminsime, kad olimpinė bronza atiteko ispanui Pablo Carreno-Bustai, kuris palaužė N.Džokovičių.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?