2017 09 13

Rafaelis Nadalis apie „Didžiojo kirčio“ turnyrų rekordą negalvoja

„US Open“ turnyro čempionas Rafaelis Nadalis atskleidė, kad nesirūpina Rogerio Federerio laimėtų „Didžiojo kirčio“ turnyrų rekordo pamušimu.
Rafaelis Nadalis trečią kartą tapo „US Open“ čempionu
Rafaelis Nadalis trečią kartą tapo „US Open“ čempionu / „Scanpix“ nuotr.

Prieš kelias dienas geriausias pasaulio tenisininkas R.Nadalis „US Open“ čempionato finale 6:3, 6:3, 6:4 užtikrintai nugalėjo PAR atstovą Keviną Andersoną. Rafa Niujorke vykstantį „Didžiojo kirčio“ turnyrą laimėjo trečią kartą karjeroje.

Taip pirmoji pasaulio raketė iškovojo 16-ą „Didžiojo kirčio“ serijos titulą ir priartėjo prie R.Federerio, kuris savo sąskaitoje turi 19-a tokių trofėjų.

Kadangi už R.Federerį ispanas yra jaunesnis penkeriais metais, šansai aplenkti arba bent jau pasivyti legendinį šveicarą išlieka ganėtinai dideli. Visgi pats R.Nadalis yra susitelkęs tik į dabartį.

„Aš apie tai niekad negalvojau, – apie R.Federerio rekordą kalbėjo R.Nadalis. – Aš žaidžiu savaip, jis – savaip. Pažiūrėsime, kai abu baigsime savo karjeras.“

„Žinoma, jei kitąmet aš laimėsiu du „Didžiojo kirčio“ turnyrus, o jis nė vieno, tada būsime arti vienas kito. Tačiau jis turi 19-a titulų, aš – 16-a. Trys titulai yra didelis skirtumas.“

„Aš tiesiog esu labai laimingas, kad vėl pavyko tapti „US Open“ čempionu. Laimėti tokio dydžio turnyrą ant hard dangos man yra labai svarbu.“