2023 08 21

Rimtas pareiškimas prieš „US Open“ – 19-metė amerikietė triumfavo Sinsinatyje

Jungtinių Amerikos Valstijų teniso supertalentė Coco Gauff (WTA-6) iškovojo skambiausią karjeros titulą Sinsinatyje vykusiose WTA 1000 kategorijos pirmenybėse „Western & Southern Open“.
Coco Gauff
Coco Gauff / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Vos 19-os metų amžiaus vunderkindė didžiajame moterų vienetų varžybų finale užtikrintai 6:3, 6:4 nugalėjo Čekijos tenisininkę Karoliną Muchovą.

C.Gauff tapo jauniausia moterų turnyro Sinsinatyje čempione per visą varžybų istoriją.

Pastarasis mėnesis jaunuolei yra geriausias karjeroje – iš pradžių ji laimėjo pirmą WTA 500 kategorijos turnyrą Vašingtone, o dabar tapo čempione ir WTA 1000 serijos pirmenybėse.

Apskritai tai trečiasis amerikietės trofėjus šiame sezone ir penktasis karjeroje. Paskutinį kartą būnant paaugle (iki 19 m. imtinai) tris turnyrus per vieną sezoną iškovoti pavyko kanadietei Biancai Andreescu 2019 metais.

11 iš pastarųjų 12 mačų WTA ture laimėjusi C.Gauff dabar vyks į Niujorką, kur jau netrukus prasidės atvirosios JAV teniso pirmenybės „US Open“. Ten 19-metė yra priskiriama prie favoričių laimėti savo pirmą karjeros „Grand Slam“.

Sinsinačio turnyro čempionei atiteks 900 WTA reitingo taškų ir 454,5 tūkst. JAV dolerių.

Finale suklupusiai K.Muchovai bus skirta 585 WTA reitingo taškai ir kiek daugiau nei 267 tūkst. JAV dolerių.