2018 05 31

„Roland Garros“ turnyre Marijos Šarapovos, Simonos Halep pergalės

Marija Šarapova, Simona Halep ir Garbine Muguruza iškovojo pergales „Roland Garros“ turnyre ir pateko į trečią varžybų ratą. Pirmą vietą pasaulio reitinge užimanti S.Halep užtikrintai 6:3, 6:1 nugalėjo vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusią Taylor Townsend.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.

M.Šarapova pratęsė nepriekaištingą savo seriją „Didžiojo kirčio“ turnyre Paryžiuje. Rusijos tenisininkė 7:5, 6:4 nugalėjo Donną Vekič.

M.Šarapova 13-ą kartą iš tiek pat galimų sėkmingai įveikė antrą „Roland Garros“ etapą.

Nesunkiai į trečią varžybų ratą pateko G.Muguruza. Ispanijos tenisininkė 6:4, 6:3 nugalėjo vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusią prancūzę Fioną Ferro.

Dar vieną užtikrintą pergalę iškovojo buvusi pirma pasaulio raketė Angelique Kerber. Vokietijos tenisininkė 6:2, 6:3 nugalėjo Aną Bogdan.