2022 08 22

Sinsinatyje triumfavę C.Garcia ir B.Čoričius papildė teniso istoriją naujais įrašais

Prancūzė Caroline Garcia ir kroatas Borna Čoričius triumfavo „Southern and Western Open“ turnyre Cincinatyje, įsirašydami į šio turnyro istoriją.
Caroline Garcia ir Borna Čoričius
Caroline Garcia ir Borna Čoričius / ZUMAPRESS/Scanpix ir AP/Scanpix nuotr.
Temos: 1 Tenisas

28-erių C.Garcia (WTA-17) tapo pirmąja iš kvalifikacinių varžybų į „Masters“ turnyrą patekusia ir jį laimėjusia tenisininke.

Ji finale 6:2, 6:4 nugalėjo čekę Petrą Kvitovą (WTA-21).

Savo ruožtu tik 152 vietą ATP reitinge užimantis B.Čoričius tapo žemiausios reitingo pozicijos žaidėju, sugebėjusiu triumfuoti „Masters“ turnyre.

Jis finale 7:6(0), 6:2 įveikė graiką Stefanos Tsitsipą (ATP-7).

Kroatas pagerino Roberto Carretero rekordą – ispanas buvo 143-as ATP reitinge, kai 1996 metais laimėjo Hamburgo „Masters“ turnyrą.

B.Čoričius buvo ATP reitinge pakilęs iki 12 vietos, bet krito žemyn, kai pernai iškentė peties operaciją ir nežaidė metus.

Dabar jis sugrįš į pirmąjį dvidešimtuką ATP reitinge – tiek aukštai jis nebuvo nuo 2017 metų.

Pakeliui link triumfo B.Čoričius nugalėjo ir po traumos į kortus sugrįžusį Rafaelį Nadalį.