2023 05 27

Tris iš keturių aukščiausiai skirstytų varžovų nukovęs N.Jarry – čempionas Ženevoje

Tikru premijų medžiotoju Ženevoje vykusiose ATP 250 serijos pirmenybėse „Gonet Geneva Open“ tapęs Nicolas Jarry (ATP-54) iškovojo čempiono titulą.
Nicolas Jarry
Nicolas Jarry / „Scanpix“ nuotr.

198 cm ūgio galiūnas iš Čilės finale užtikrintai 7:6(1), 6:1 įveikė Bulgarijos tenisininką Grigorą Dimitrovą (ATP-33).

27-erių N.Jarry iškovojo trečią karjeros titulą ATP ture ir jau antrąjį šiame sezone. Vasario mėnesį jis triumfavo gimtajame Santjage vykusiose pirmenybėse.

Čempioniškas čiliečio kelias Ženevoje buvo pažymėtas trimis įspūdingomis pergalėmis. Ketvirtfinalyje jis įveikė pirmą turnyro raketę Casperą Ruudą (ATP-4), pusfinalyje įveikė trečią skirstymą turėjusį Alexanderį Zverevą (ATP-27), o finale nukovė ketvirtą pagal reitingą G.Dimitrovą.

„Jaučiuosi fantastiškai. Po viso labai sunkaus darbo su komanda ir šeima pagaliau turime puikų sezoną. Esu labai laimingas“, – mintimis po finalo dalijosi čempionas.

N.Jarry pasirodymas Šveicarijoje jam atneš 85,5 tūkstančio eurų ir 250 ATP reitingo taškų, kurie tenisininką kilstels į rekordinę 35-tą vietą reitinge.

Savo ruožtu paskutinį kartą čempionu dar 2017 metais tapęs G.Dimitrovas užsidirbo 150 ATP reitingo taškų ir beveik 50 tūkst. eurų. Bulgaras reitinge pakils į 29-tą poziciją.