2020 09 28

„US Open“ čempionas Paryžiuje startavo įtikinama pergale

Šviežiai iškeptas „Didžiojo kirčio“ turnyro nugalėtojas Dominicas Thiemas (ATP-3) sėkmingai startavo ir atvirajame Prancūzijos teniso čempionate.
Dominicas Thiemas
Dominicas Thiemas / „Scanpix“ nuotr.

Prieš kelias savaites „US Open“ varžybose triumfavęs austras „Roland Garros“ turnyro starte įtikinamai 6:4, 6:3, 6:3 sutriuškino kroatą Mariną Čiličių (ATP-40).

2 valandas ir 6 minutes korte užtrukęs D.Thiemas net šešis sykius laimėjo varžovo padavimus ir šį mėnesį buvusią trečiąją planetos raketę įveikė jau antrą kartą – kiek anksčiau austras prieš kroatą laimėjo ir „US Open“ turnyre.

D.Thiemui tai buvo pirmasis mačas po „US Open“ finalo, kuriame jis nugalėjo Alexanderį Zverevą ir tapo naujausiu „Didžiojo kirčio“ turnyro laimėtoju. Įdomu tai, kad prieš tai naujo vieno iš keturių didžiausių turnyrų nugalėtojų tenisas neturėjo net šešerius metus, o juo paskutinį sykį 2014 m. tapo būtent M.Čiličius.

D.Thiemas Paryžiuje siekia pirmojo titulo po to, kai dusyk finale jau pralaimėjo 12 kartų turnyrą laimėjusiam ir šių metų favorito statusą turinčiam Rafaeliui Nadaliui.

Antrajame etape austro laukia buvusi aštuntoji planetos raketė Jackas Sockas (ATP-310).