Dvikovos:
70000 – Apytiksliai tiek kamuoliukų yra panaudojama viso „US Open“ turnyro metu, įskaitant ir kvalifikacines varžybas.
3 – Jimmy Connorsas ir Chris Evert yra vieninteliai žaidėjai, laimėję Atvirąjį Jungtinių Amerikos Valstijų čempionatą ant trijų skirtingų dangų: žolės, grunto ir akrilinės dangos.
7 – Kartai „US Open“ istorijoje, kai šio turnyro moterų ar vyrų vienetų finale nežaidė JAV atstovai. Pirmą kartą paskutinis metų „Didžiojo kirčio“ turnyras buvo surengtas 1881-aisiais metais.
5 – Daugiausia titulų, iškovotų „US Open“ vyrų turnyro istorijoje. Už šį rekordą yra atsakingi Pete’as Samprasas, Jimmy Connorsas ir Rogeris Federeris. Tiesa, Šveicarijos tenisininkas yra vienintelis žaidėjas, kuriam tai padaryti pavyko penkis kartus iš eilės.
6 – Daugiausia Atvirojo Jungtinių Amerikos Valstijų čempionato titulų iškovojusios moterys. Šešis kartus tai padarė šiuo metu pirmąją vietą pasaulio reitinge užimanti Serena Williams ir Chris Evert.
5 valandos ir 26 minutės – ilgiausiai trukusi vyrų akistata tarp Stefano Edbergo ir Michael Chango 1992-aisiais metais.
3 valandos ir 16 minučių – ilgiausios moterų dvikovos „US Open“ turnyre trukmė tarp Australijos tenisininkės Sam Stosur ir Nadios Petrovos 2011-aisiais metais.
16 – Jauniausios turnyro čempionės amžius. 1979-aisiais metais „US Open“ turnyre triumfavusiai Tracy Austin buvo viso labo 16-a metų ir 8-i mėnesiai. 1997-aisiais metais Atvirąjį Jungtinių Amerikos Valstijų čempionatą laimėjusi Martina Hingis buvo vos trim mėnesiais vyresnė.
144 – Daugiausia atliktų neliečiamų padavimų vyrų „US Open“ turnyre. Už šį rekordą atsakingas yra Pete’as Samprasas, 2002-aisiais metais atlikęs net 144-is tokius padavimus.
70 – Daugiausia neliečiamų padavimų turnyre atlikusi tenisininkė. Tikriausiai niekam nekyla abejonių, kad tai padarė Serena Williams. Pirmoji pasaulio raketė 1999-aisiais metais atliko 70 neliečiamų padavimų.
Organizacinė grupė:
250 – Apytikris kiekvienais metais „US Open“ turnyre kamuoliukus padavinėjančių merginų ir vaikinų skaičius.
33 – Teniso kortų skaičius USTA Billie Jean King nacionaliniame teniso centre.
23 000 – apytikslis vietų skaičius pagrindiniame, legendinio tenisininko Arthur Ashe garbei pavadaintame varžybų korte.
Piniginiai prizai:
1973 – Šiais metais Atvirasis Jungtinių Amerikos Valstijų čempionatas tapo pirmuoju teniso turnyru, pasiūliusiu vienodus piniginius prizus tiek moterims, tiek vyrams. 1973-iųjų metų čempionai Johnas Newcombe ir Margaret Court abu gavo 25 tūkst. JAV dolerių čekius.
42,3 milijonai – šiemet vykstančio „US Open“ turnyro prizinis fondas. Nuo 2014-ųjų metų ši suma padidėjo dešimčia su puse procento.
3,3 milijonai dolerių – Ši suma atiteks 2015-ųjų metų „US Open“ vyrų ir moterų varžybų nugalėtojams. Tai didžiausia išmoka visoje teniso istorijoje.
67% – Tiek padidėjo turnyro prizinis fondas per pastaruosius trejus metus.
1 milijonas 600 tūkstančių – Finale nesėkmę patyrusiam tenisininkui atiteksianti suma.
39 tūkstančiai 500 dolerių – Tokią išmoką vien už dalyvavimą pirmojo „US Open“ turnyro etapo dvikovoje gaus tenisininkai.