Užtikrintą pergalę iškovojęs E.Butvilas pateko į turnyro Serbijoje finalą

Lietuvos tenisininkas Edas Butvilas (ATP-532) Serbijoje vykstančiose „Futures“ kategorijos pirmenybėse toliau sėkmingai medžioja pirmąjį šių metų trofėjų.
Edas Butvilas
Edas Butvilas / Sauliaus Čirbos nuotr.

Vyrų vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį 19-metis tenisininkas 1 valandos ir 18 minučių trukmės kovoje užtikrintai 6:3, 6:3 nugalėjo Fabrizio Andaloro (ATP-656) iš Italijos.

Kaip ir viso turnyro metu, taip ir šiandien Lietuvos teniso rinktinės narys paliko gerą įspūdį prie padavimų linijos. Tik sykį savo padavimus pralaimėjęs E.Butvilas paduodamas pirmaisiais mėginimais laimėjo 64 proc. taškų, antraisiais – 67 proc.

Pergalę tenisininkui garantavo puikus žaidimas priimant – realizuoti 4 break point'ai iš 8.

Lietuvis šiame sezone pasiekė trečiąjį, o apskritai karjeroje – ketvirtąjį „Futures“ kategorijos turnyro finalą. Kol kas jaunuolio sąskaitoje vienintelis iškovotas čempiono trofėjus 2023-iųjų sezono starte Vilniuje.

Patekimas į pirmenybių Serbijoje finalą tenisininkui garantavo 8 ATP reitingo taškus ir 1272 JAV dolerius.

E.Butvilo varžovu finale sekmadienį bus australas Matthew Delavedova (ATP-437) arba prancūzas Antoine'as Ghibaudo (ATP-850). Pastarasis lietuvį įveikė praėjusią savaitę.