2016 07 19

Užtikrinta pradžia: Prezidento taurės turnyre – Luko Mugevičiaus pergalė

Lukas Mugevičius Prezidento taurės turnyre startavo pergalingai. 732-oji pasaulio raketė iš Lietuvos antradienį pirmame varžybų etape 6:2, 6:3 nugalėjo 19-os metų Latvijos tenisininką Arturą Lazdinsą, kuris ATP reitinge užima 1337-ą vietą.
Lukas Mugevičius ir Laurynas Grigelis prieš Raveną Klaaseną ir Ruaną Roelofse'ą
Lukas Mugevičius ir Laurynas Grigelis prieš Raveną Klaaseną ir Ruaną Roelofse'ą / Organizatorių nuotr.

Už pergalę Prezidento taurės starte L.Mugevičiui atiteko 1 ATP reitingo taškas ir 172 JAV dolerių čekis. Aštuntfinalyje 21-erių metų lietuvis susikaus su rusu Ivanu Gakhovu (ATP-2143), kuris 6:4, 6:2 patiesė kvalifikaciją įveikusį Italijos tenisininką Edoardo Sardella.

Pergalės atveju ketvirtfinalyje L.Mugevičius gali susikauti su varžybų favoritu ir titulą ginančiu Laurynu Grigeliu. Šis antradienį pirmame etape raketes surems su rusu Levu Kazakovu.

Beje, L.Grigelis ir L.Mugevičius komandoje dalyvauja ir dvejetų varžybose. Pirmadienį jie varžybų starte nugalėjo italus Gabrielį Maria Noče ir Cristianą Russo.

Kol kas antradienis lietuviams Prezidento taurės turnyre klostosi sėkmingai. Prieš L.Mugevičių savo akistatas laimėjo broliai Aleksas ir Julius Tverijonai.