2018 10 22

WTA finalai: „US Open“ čempionių dvikovą laimėjo Sloane Stephens

Pirmadienį prasidėjo „BNP Paribas WTA Finals Singapore“ turnyro raudonosios grupės kovos, kuriose pergales iškovojo amerikietė Sloane Stephens (WTA-6) ir olandė Kiki Bertens (WTA-9).
Sloane Stephens
Sloane Stephens / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sloane Stephens permainingoje kovoje 7:5, 4:6, 6:1 nugalėjo japonę Naomi Osaką (WTA-4).

Abiems tenisininkėms tai buvo pirmasis pasirodymas finaliniame metų turnyre Singapūre.

Po 2 valandas ir 22 minutes trukusios kovos 2017-ųjų „US Open“ čempionė S.Stephens iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų prieš šiemet Niujorke triumfavusią Naomi Osaką.

Amerikietė susikūrė net 19 galimybių laimėti jaunosios japonės padavimų serijas bei tai padarė 7 kartus.

Šiame sezone S.Stephens laimėjo turnyrą Majamyje bei pasiekė Prancūzijos atvirojo čempionato finalą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kiki Bertens

Įspūdingai Singapūre debiutavo Olandijos tenisininkė Kiki Bertens – ji 1:6, 6:3, 6:4 nugalėjo Vimbldono čempionę Angelique Kerber (WTA-2).

Olandė pirmąjį setą beviltiškai pralaimėjo vos per pusvalandį, o antrame iškart turėjo vytis varžovę. Tačiau pademonstravusi charakterį K.Bertens pasiekė vieną didžiausių pergalių savo karjeroje.

Tenisininkė apie dalyvavimą finaliniame metų turnyre sužinojo tik praeitą savaitę, kuomet pirmoji pasaulio raketė Simona Halep pareiškė, kad varžybose nedalyvaus dėl traumos.