Sportas gyvai

A.Šidlauskas pateko į finalą, J.Murdock pagerino Lietuvos rekordą

Belgrade (Serbija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate įvyko dar du lietuvių pasirodymai.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Andrius Šidlauskas 200 m krūtine plaukimo pusfinalyje distanciją įveikė per 2:13,24 min. ir savo pusfinalyje užėmė trečiąją vietą.

Bendroje įskaitoje lietuvis buvo aštuntas ir prasispraudė į finalą, kuris vyks ketvirtadienį vakare.

Lietuvė Justine Murdock startavo 50 m nugara pusfinalyje ir nuplaukė nuotolį per 28,75 sek. Tai – 0,01 sek. pagerintas jai pačiai priklausęs Lietuvos rekordas.

20-metė lietuviškų šaknų turinti ir mūsų šaliai atstovaujanti plaukikė iš Mičigano (JAV) pusfinalio bendroje įskaitoje liko devinta ir į finalą nepateko. Tiesa, kažkuriai plaukikei atsisakius vietos finale, J.Murdock gautų šansą plaukti jame.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius