D.Karalienei ir D.Rimkutei – Europos čempionato ketvirtoji vieta

Rio de Žaneiro olimpinio bronzos medalio laimėtoja Donata Karalienė su naująja porininke Dovile Rimkute Europos čempionate Miunchene (Vokietija) užėmė ketvirtąją vietą, nors didžiąją distancijos dalį buvo trečios.
Dovilė Rimkutė ir Donata Karalienė
Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė / LIF nuotr.
Temos: 2 Irklavimas Sportas

33 metų D.Karalienė ir 20-metė D.Rimkutė varžybų finale distanciją įveikė per 7 min. 29,10 sek.

Greitesnės buvo tik rumunės Ancuta Bodnar ir Simona Radis (7:14.85), Nyderlandų irkluotojos Roos De Jong ir Laila Youssifou (7:21.84) bei italės Kiri Tontodonati ir Stefania Gobbi (7:23.04).

Rumunijos irkluotojos nuo pirmųjų distancijos metrų atitrūko nuo konkurenčių ir nesuteikė galimybių kitoms įguloms net pasvajoti apie pirmąją poziciją. Tuo metu Nyderlandų ekipa ilgai visiškai tvirtai jautėsi antrojoje vietoje, o D.Karalienė ir D.Rimkutė buvo trečios.

Deja, paskutiniame distancijos ketvirtyje itin tempą padidinusios italės pranoko Lietuvos irkluotojas ir net sugebėjo prieš pat finišą paspausti Nyderlandų atstoves.

Tik prieš keletą mėnesių kartu irkluoti pradėjusios D.Karalienė ir D.Rimkutė šiemet Pasaulio taurės trečiajame etape Liucernoje iškovojo bronzos medalius.