D.Rapšys ir A.Šidlauskas plauks FINA pasaulio taurės finaluose

Berlyne (Vokietija) penktadienį Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas sėkmingai pradėjo FINA pasaulio plaukimo taurės etapą.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr.

Vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje D.Rapšys rytinėje atrankoje tarp 32 dalyvių užėmė 6 vietą.

Per 3 min. 44,89 sek. distanciją įveikęs lietuvis sėkmingai pateko į finalą, vyksiantį penktadienį 19:13 val. Lietuvos laiku.

Savo plaukime po pirmųjų 50 m ir 100 m D.Rapšys buvo trečias, o likusią distancijos dalį D. Rapšys laikėsi arti lyderių trejeto, praneša Lietuvos plaukimo federacija.

Likus 50 m iki nuotolio pabaigos mūsų šalies sportininkas padidino tempą ir finišavo trečioje pozicijoje. Už jį šiame plaukime greitesni buvo Pietų Afrikos sportininkas Matthew Satesas (3:43.53) ir atrankos lyderiu tapęs Lucas Kroonas (3:41.94) iš Nyderlandų.

Penktadienį finale plauks ir dar vienas lietuvis. Andrius Šidlauskas sėkmingai įveikė vyrų 100 m krūtine atranką.

Kvalifikacijoje Lietuvos sportininkas tarp 29 dalyvių taip pat buvo 6-as. Distanciją jis nuplaukė per 59,01 sek.

Lietuvis laimėjo pirmąjį atrankos plaukimą, o greičiausias rytinėse varžybose buvo olandas Arno Kamminga (56,48 sek.).

Vyrų 100 m plaukimo krūtine finalas vyks 20:01 val. Lietuvos laiku.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?