Sportas gyvai

Danas Rapšys – be medalio, bet su olimpiniu kelialapiu ir rekordu

Belgrade (Serbija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate per plauką nuo medalio buvo Danas Rapšys.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Dariaus Kibirkščio nuotr. (LTU Aquatics archyvas)

Panevėžietis 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale distanciją įveikė per 48,04 sek. ir užėmė ketvirtąją vietą.

Iki bronzos medalio jam pritrūko 0,38 sek.

Vis dėlto D.Rapšiui pavyko plaukti greičiau nei olimpinis normatyvas (48,35 sek.), o tai reiškia, kad lietuvis galės pasirodyti šioje rungtyje ir Paryžiaus žaidynėse.

D.Rapšys jau trečią kartą iš eilės pagerino ir Lietuvos rekordą – geriausią šalies rezultatą jis fiksavo ir atrankoje bei pusfinalyje.

Auksą iškovojo rumunas Davidas Popovici (46,88 sek.), kuris liko vos per 0,02 sek. nuo Europos rekordo.

Sidabras atiteko vengrui Nandorui Nemethui (47,49 sek.), bronza - vietiniam herojui serbui Andrejui Barnai (47,66 sek.).

Belgrade D.Rapšys jau iškovojo aukso medalį su Lietuvos rinktine estafetėje. Bronzą Belgrade laimėjo Andrius Šidlauskas.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius