Džiaugsmas Lietuvos olimpiečio glėbyje: „Kai visas gyvenimas telpa dviejose rankose“

Mindaugo Maldonio gyvenime – nuostabus įvykis. Vienam geriausių Lietuvos baidarininkų gimė dukra.
Mindaugas Maldonis susilaukė pirmagimės. / Asmeninio albumo ir Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr.

„Kai visas gyvenimas telpa dvejose rankose. Pasauli – susipažink su Melisa“, – parašė 32 metų baidarininkas po nuotrauka.

Joje – galingose irkluotojo rankose mieganti mažylė.

Asmeninio albumo nuotr./Mindaugas Maldonis susilaukė pirmagimės.

M.Maldoniui pastarieji keleri metai yra sėkmingi ir sporte.

2021 metais jis laimėjo atkaklią atrankų kovą ir pateko į Tokijo olimpines žaidynes, kur 200 m vienviečių baidare sprinte užėmė 10 vietą.

Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr./Mindaugas Maldonis

Pernai jis iškovojo sidabrą pasaulio pirmenybėse ir bronzą Europos čempionate, startavęs 500 m varžybose dvivietėje su Andrejumi Olijniku.

nuotr. BIK.lt/Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas

Metų pabaigoje baidarininkai per „LTOK apdovanojimų“ šventę buvo išrinkti geriausia 2022 metų vyrų sporto komanda.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Andrejus Olijinikas, Mindaugas Maldonis

O baidarių ir kanojų federacijos rengtuose rinkimuose metų geriausiojo laurai atiteko M.Maldoniui.

Sauliaus Čirbos nuotr./Mindaugas Maldonis

Pavasarį M.Maldonis buvo aktyvus ir skatino kitus sportininkus aktyviau tartis dėl paramos Ukrainos atletams svarstant rusų klausimą sporte.

Gegužę su A.Olijniku jiedu laimėjo pasaulio taurės etapo Poznanėje auksą.

Europos žaidynėse Krokuvoje jie finišavo penkti, o svarbiausios metų varžybos – baidarių ir kanojų pasaulio čempionatas vyks rugpjūčio 23-27 d. Duisburge (Vokietija).