2015 12 06 /10:46

Lietuvos rinktinė pateko į Europos čempionato finalą

Šeštadienį Izraelyje baigiasi Europos plaukimo trumpuoju taku čempionatas. Lietuviai individualiose rungtyse kelialapių į pusfinalius neiškovojo, tačiau Lietuvos rinktinė estafetės rungtyje iškovojo vietą finale.
Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas, Žilvinas Ovsiukas, Danas Rapšys ir Tadas Duškinas / „Facebook“ nuotr.

50 metrų nugara atrankoje pasirodė du lietuviai. Gytis Stankevičius nuotolį įveikė per 24,93 sek. ir į pusfinalį nepateko.

Geriau sekėsi Danui Rapšiui, kuris distanciją įveikė per 24,29 sek., liko 21-as, tačiau taip pat nepateko į pusfinalį.

Šios rungties Lietuvos rekordas (23,85 sek.) priklauso Vytautui Janušaičiui.

200 m peteliške rungties atrankoje pasirodė Povilas Strazdas. Lietuvis distanciją įveikė per 1:59,86 sek. ir į pusfinalį nepateko.

Šios rungties Lietuvos rekordas (1:55,91) priklauso D.Rapšiui.

Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Deividas Margevičius ir Mindaugas Sadauskas 4x50 m kombinuotu būdu rungties atrankoje distanciją įveikė per 1:34,93 min. ir su septintu rezultatu pateko į finalą.

Lietuvos rinktinės rekordas šioje rungtyje yra 1:34,35 min.

Rungties finalas vyks šeštadienį 19:17 val.

Sekmadienio vakarą 100 metrų laisvuoju stiliumi rungties finale pasirodys Mindaugas Sadauskas.

Šeštadienį Giedrius Titenis 100 metrų krūtine rungties finale iškovojo bronzos medalį.