Lietuvos baidarių keturvietė olimpinių žaidynių finale finišavo penkta

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį prasitęsė baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Jose dalyvavo ir Lietuvos keturvietė.

Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Arturas Seja dalyvavo 500 m sprinto rungties finale.

Lietuvos sportininkai 500 m įveikė per 1 min. 21,13 sek. ir galutinėje galutinėje rikiuotėje liko penkti.

Nuo lyderių mūsiškiai atsiliko per 1,33 sek.

Aukso medalius iškovojo Vokietija, antra liko Australija, trečia – Ispanija.

Ketvirtoje vietoje liko Ukraina, už lietuvių rikiuojasi Serbija, Vengrija ir Naujoji Zelandija.

Už penktąją vietą olimpinėse žaidynėse lietuvių ketveriukei atiteks 25 190 eurų premija.

Mūsiškiai pusfinalio distanciją įveikė per 1 min. 27 sek., antrajame pusfinalyje tarp 5 įgulų užėmė 3 vietą ir iškopė į finalą.

Priekyje liko vokiečiai ir vengrai. Nuo lyderių mūsiškiai atsiliko 0,7 sekundės.

Žiūrint į bendrus laikus per abu pusfinalius, lietuvių laikas buvo septintas iš aštuonių finalininkų. Nuo geriausio laiko, kurį pademonstravo australai, lietuviai atsiliko 2,05 sekundės.