Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Po operacijos atsigaunanti R.Meilutytė startavo varžybose Italijoje

„Sette Colli Trophy“ plaukimo varžybose Romoje, Italijoje, startavo ir po traumos atsigaunanti geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė.
Rūta Meilutytė Dohoje
Rūta Meilutytė Dohoje / Vida Press nuotr.

50 m plaukime krūtine R.Meilutytė finišavo per 32.67 sek. ir užėmė 20-ą vietą. Rungtyje varžėsi 44 dalyvės, o atranką laimėjo italė italė Benedetta Pilato (29.99).

Tai buvo pirmosios R.Meilutytės varžybos po pėdos operacijos.

Penktadienį R.Meilutytė turėjo dalyvauti ir 100 m plaukimo krūtine distancijoje, tačiau dėl prasto savijautos sportininkė nestartavo.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius