Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Puiki pradžia Glazge – Rūta Meilutytė pateko į Europos čempionato pusfinalį

Europos plaukimo čempionatas Glazge sėkmingai prasidėjo Lietuvos plaukikams. Vietas pusfinalyje užsitikrino Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Andrius Šidlauskas.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.

21-erių Lietuvos plaukikė pateko į sau neįprastos rungties 50 metrų laisvuoju stiliumi pusfinalį.

Atrankoje R.Meilutytė distanciją įveikė per 25,20 sek. ir laimėjo savo atrankos plaukimą, o bendroje įskaitoje užėmė devintąją vietą.

Atrankos nugalėtojos švedės Sarah Sjostrom rezultatas – 24,14 sek.

Šios rungties R.Meilutytei priklausantis Lietuvos rekordas yra 25,10 sek. Pasaulio rekordas priklauso S.Sjostrom – 23,67 sek.

Glazge R.Meilutytė taip pat plauks 50 ir 100 m krūtine bei mišrioje 4 po 100 metrų estafetėje.

ltuswimming.com/Rūta Meilutytė

Andrius Šidlauskas ir Giedrius Titenis pateko į 100 metrų krūtine pusfinalį.

G.Titenis finišavo per 1:00,08 min. ir bendroje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą.

A.Šidlauskas distanciją įveikė per 1:00,14 min ir pasiekė geriausią sezono rezultatą bei liko dešimtas.

Atranką laimėjo britas Adamas Peaty – 57,89 sek.

Šios rungties Lietuvos rekordas priklauso G.Titeniui – 58,96 sek.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Giedrius Titenis

Keturi po 100 metrų laisvuoju stiliumi estafetėje į finalą neprasibrovė Danas Rapšys, Simonas Bilis, Deividas Margevičius ir Tomas Sungaila.

Lietuviai distanciją įveikė per 3:17,88 min ir bendroje įskaitoje užėmė 19-ąją vietą.

Šios rungties Lietuvos rekordas yra 3:16,47 min.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Andrius Šidlauskas, Simonas Bilius ir Danas Rapšys

Gytis Stankevičius 50 metrų nugara atrankoje distancijoje finišavo per 25,60 sek. ir į pusfinalį nepateko. Bendroje įskaitoje lietuvis liko 20-as.

Asmeninis G.Stankevičiaus rekordas – 25,31 sek. Lietuvos rekordas vis dar priklauso Vytautui Janušaičiui – 25,24 sek.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?