Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2017 05 27 /13:32

R.Meilutytė laimėjo vieną atrankos plaukimą iš dviejų, į finalus prasibrovė dar trys lietuviai

Bratislavoje vykstančiose tarptautinėse „Grand Prix Slovakia“ plaukimo varžybose šeštadienį iš lietuvių pirmoji į baseiną nėrė Rūta Meilutytė.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje R.Meilutytė distanciją įveikė per 26,55 sek. ir į A finalą pateko su trečiu rezultatu, nusileisdama čekei Annai Kolarovai (26,11) ir slovakei Barborai Misendovai (26,47).

Tačiau Lietuvos plaukikė geriausiai pasirodė plaukimo 200 m krūtine atrankoje – distanciją įveikė per 2:32,15 min.

Į šios rungties A finalą taip pat pateko ir Agnė Šeleikaitė. Jos laikas – 2:41,95 min.

Primename, jog penktadienį 100 m plaukimo krūtine finale R.Meilutytė finišavo antra.

200 m peteliške atrankoje Beatričė Kanapienytė nuplaukė per 2:26,23 min. ir užėmusi trečią vietą taip pat pateko į A finalą. Atrankos plaukimus laimėjo Sara Niepelova (2:22,21 min.).

Marius Mikalauskas laimėjo 200 m krūtine rungties atranką, distanciją įveikdamas per 2:25,21 min. Antrą rezultatą parodė Tomas Niedlas (2:25,80).