R.Meilutytė neturėjo lygių atrankos plaukime, finale – ir K.Teterevkova

Romos sostinėje Italijoje tęsiasi tarptautinės „Sette Colli Trophy“ plaukimo varžybos. Šeštadienio rytą į moterų 50 m plaukimo krūtine finalą pateko Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova.
Rūta Meilutytė triumfavo 50 m krūtine finale.
Rūta Meilutytė / „Scanpix“/AP nuotr.

Tarp visų atrankos dalyvių geriausią rezultatą užfiksavo R.Meilutytė, kuri nuotolį įveikė per 30,02 sek.

K.Teterevkova atrankoje parodė 31,10 sek. laiką ir bendroje dalyvių įskaitoje užėmė 8-ąją vietą.

Arčiausiai R.Meilutytės ryte užfiksuoto rezultato buvo italė Anita Bottazzo (30.33).

Šios rungties finalas, kuriame plauks dešimt greičiausių atrankos plaukikių, numatytas šeštadienį, 20.21 val.

Vyrų 100 m plaukimo laisvu stiliumi kvalifikacija nesėkmingai susiklostė Daniilui Pancerevui, kuris distanciją įveikė per 50,80 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė 56-ą vietą.

Atrankoje šįryt greičiausias buvo rumunas David Popovici (48.35), vos 0,01 sek. aplenkęs britą Matthew Richards.

Jau 59-ą kartą rengiamos varžybos – vienas iš paskutinių didžiausių startų plaukikams Europoje prieš artėjantį pasaulio čempionatą.

„Sette Colli Trophy“ yra įtrauktos į kitų metų vasaros olimpinių žaidynių kvalifikacinių varžybų sąrašą, tad visi čia startuojantys plaukikai gali siekti olimpinių normatyvų.

Priminsime, kad kelialapius į Paryžiaus olimpines žaidynes jau yra iškovoję du Lietuvos plaukikai – Danas Rapšys (200, 400 m laisvu st.) ir R.Meilutytė (100 m krūtine).