2016 06 24 /12:52

Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis Romoje užtikrintai žengė į finalą

Romoje prasidėjo „Sette Colli“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir Lietuvos plaukikai.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rūta Meilutytė 100 metrų plaukimo krūtine atrankoje distanciją įveikė per 1:08,07 min ir su trečiu rezultatu žengė į finalą.

Atranką laimėjo pasaulio čempionė švedė Jennie Johansson (1:07,69), antra liko italė Arianna Castiglioni (1:07,94).

R.Meilutytei priklauso šios rungties pasaulio rekordas – 1:04,35 min.

Prieš tai vykusiose varžybose Barselonoje R.Meilutytė iškovojo du aukso medalius.

Romoje R.Meilutytė taip pat pasirodė 50 metrų laisvuoju stiliumi atrankoje. Lietuvė distanciją įveikė per 26,15 sek. ir užėmusi 27 vietą į finalą nepateko.

Giedrius Titenis puikiai įveikė 100 metrų krūtine atranką. Nuotolį įveikęs per 59,72 sek. lietuvis tapo atrankos nugalėtoju ir pagerino varžybų rekordą, kuris jam priklausė nuo 2015 metų (59,75).

G.Titeniui priklauso šios rungties Lietuvos rekordas – 58,96 sek.

Tadas Duškinas 100 metrų peteliške įveikė per 53,76 sek. ir atrankoje užėmė 12 vietą bei į finalą nepateko.

Mindaugas Sadauskas 50 metrų laisvuoju stiliumi įveikė per 22,80 sek., užėmė 16 vietą ir į finalą nepateko.