Rūta Meilutytė pateko į pasaulio čempionato finalą

Šeštadienį pasaulio plaukimo čempionato 50 metrų krūtine rungties pusfinalyje užtikrintai pasirodė ir į finalą pateko Rūta Meilutytė.
Julija Jefimova ir Rūta Meilutytė
Julija Jefimova ir Rūta Meilutytė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

R.Meilutytė nuotolį įveikė per 29,98 sek. ir į finalą žengė su pirmu rezultatu. Julija Jefimova finišavo per 30,14 sek., pagerino savo rezultatą ir į finalą pateko su antru rezultatu. Trečia buvo amerikietė Jessica Hardy (30,25).

Kitos finalo dalyvės – švedė Jennie Johansson (30,39), ukrainietė Mariia Liver (30,64), jamaikietė Alia Atkinson (30,78), islandė Hrafnhildur Luthersdottir (30,90) ir olandė Moniek Nijhuis (30,99).

Lietuvei priklauso šios rungties pasaulio rekordas – 29,48 sek.

Finalas vyks sekmadienį 17:39 val.

Atrankoje R.Meilutytė nuotolį įveikė per 29,74 sek. ir su geriausiu sezono rezultatu pateko į pusfinalį. Julija Jefimova finišavo per 30,45 sek. ir į pusfinalį žengė su penktu rezultatu.

Antradienį Rūta Meilutytė iškovojo pirmąjį medalį pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje. 18-metė lietuvė 100 metrų krūtine rungties finale pelnė sidabro medalį.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?