Rūta Meilutytė Švedijoje su pirmu rezultatu pateko į finalą

Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms besirengianti Rūta Meilutytė startavo Švedijos sostinėje vykstančiose plaukimo varžybose „Swim Open Stockholm“.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį į finalus pateko Giedrius Titenis ir Rūta Meilutytė.

R.Meilutytė 50 metrų krūtine atrankoje nuotolį įveikė per 30,5 sek. ir su pirmu rezultatu pateko į finalą.

Antra liko šalies jaunimo rekordą pagerinusi švedė Sophie Hansson (31,02 sek.), trečia – suomė Jenna Laukkanen (31,27 sek.).

G.Titenis 100 metrų krūtine plaukime distanciją įveikė per 1:00,44 min. ir taip pat su pirmu rezultatu žengė į finalą.

Antras kvalifikacijoje liko Cameronas van der Burghas iš Pietų Afrikos Respublikos (1:00,74), trečias – panamos plaukikas Edgaras Crespo (1:01,94).

Finalai vyks ketvirtadienio vakarą.

R.Meilutytė Stokholme taip pat dalyvaus 100 metrų krūtine plaukime.

Giedrius Titenis jau iškovojo Lietuvai bronzą 200 metrų krūtine rungtyje. Švedijos sostinėje taip pat pasirodys Mindaugas Sadauskas.