Rūtai Meilutytei – auksas varžybose Stokholme

Švedijos sostinėje vykstančiose „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose lietuvė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį 50 metrų krūtine rungtyje. Ji taip pat pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“/AP nuotr.

​Ketvirtadienio vakarą varžybų finale lietuvė distanciją įveikė per 30,13 sek., pagerino savo pusfinalio rezultatą ir užtikrintai tapo nugalėtoja.

Antrą vietą užėmusi Sophie Hansson atplaukė per 30,98 sek., o trečia likusi Natalija Ivanejeva – per 31,24 sek.

R.Meilutytė Stokholme taip pat dalyvaus 100 metrų krūtine plaukime.

100 metrų krūtine vyrų varžybose Giedrius Titenis finale užėmė penktąją vietą.

Lietuvis finale distanciją įveikė lėčiau nei atrankoje – per 1 min. 1,38 sek. Pirmąją vietą užėmė Cameronas van der Burghas iš Pietų Afrikos Respublikos (59:61 sek.).

Į finalą tiek R.Meilutytė, tiek G.Titenis pateko su pirmaisiais rezultatais atrankos varžybose.

Ruta Meilutyte swims 30.13 (50m Breaststroke) at the Swim Stockholm to go to number one in the world this year. Fast, clean and wholesome. Nice job - and now off for doping test ????

Posted by Jon Rudd Swimming Consultancy on Thursday, March 31, 2016

18-metė Londono olimpinių žaidynių čempionė ketvirtadienį 50 metrų distanciją įveikė per 30,5 sek., o G.Titenis 100 metrų – per 1:00,44 min.​

G.Titenis jau iškovojo Lietuvai bronzą 200 metrų krūtine rungtyje. Švedijoje taip pat pasirodys Mindaugas Sadauskas.