Rytis Jasiūnas baigė debiutinę olimpiadą

Ketvirtadienį kovas Paryžiaus olimpinėse žaidynėse baigė Rytis Jasiūnas. Buriavimo IQFOIL burlentės įskaitoje lietuvis užėmė septynioliktą vietą.
Rytis Jasiūnas
Rytis Jasiūnas / Kipras Štreimikis

Ketvirtadienį lietuvis pasitiko būdamas septynioliktoje pozicijoje.

Dvi valandas vėlavusiose 11-ose lenktynėse R.Jasiūnas buvo pakilęs iki 14-os vietos, bet finišą pasiekė 17-as ir bendroje įskaitoje savo pozicijos nepagerino.

Dvyliktose lenktynėse R.Jasiūnas užėmė dvyliktą poziciją, bet bendroje įskaitoje su 128 baudos balais vis tiek liko 17-as.

13-ose lenktynėse lietuvis buvo pakilęs iki 11-os vietos, bet vėliau nukrito į 21-ąją, o galiausiai finišą pasiekė vėl 17-as.

Dar dvi planuotos ketvirtadienio lenktynės buvo atšauktos dėl netinkamų oro sąlygų, tad olimpinių žaidynių debiutantas iš Lietuvos liko 17-oje pozicijoje ir nuo kovas pratęsusio stipriausių 10-uko atsiliko 47 baudos balais.

Pirmąją vietą bendroje rikiuotėje po ketvirtadienio startų užėmęs australas Grae Morrisas pateko tiesiai į finalą, antrąją ir trečiąją pozicijas iškovoję atletai Tony Reuveny (Izraelis) ir Joshas Armitas (Naujoji Zelandija)– į pusfinalį, o dar septyni – į ketvirtfinalį.

Medalių laimėtojai paaiškės rugpjūčio 2 d.